Badanie poziomu witaminy D

Zbadaj poziom witaminy D, który wpływa na funkcjonowanie twojego organizmu

Badanie poziomu witaminy D jest bardzo ważne. Niestety większość z nas nie zdaje sobie sprawy jak jej niedobór wpływa na nasze ciało. Przede wszystkim jej rola polega na utrzymywaniu prawidłowego stężenia wapnia we krwi, a tym samym odpowiedniej struktury kośćca. Poza układem kostnym wpływa także na układy: nerwowy, mięśniowy, immunologiczny, krążenia czy rozrodczy. (Czytaj więcej o witaminie D)

Test poziomu witaminy D
Należy wiedzieć że termin „witamina D” nie jest jednoznaczny. Można wyróżnić wiele jej rodzajów z czego każda ma inne działanie, a niewłaściwy poziom jego stężenia może wynikać z odmiennych przyczyn. Dlatego ważna jest adekwatna ocena ich zawartości.

By sprostać najnowszym trendom medycyny spersonalizowanej , firma Cambridge Diagnostics stworzyła zestaw do samodzielnego poboru krwi w postaci suchej kropli. Metoda ze względu na małą inwazyjność sprawdza się także u małych dzieci i noworodków. Dokładny wynik jest dostarczany do klienta w ciągu kilku dni w postaci cyfrowej.

Dzięki zastosowaniu metody referencyjnej (LC-MS/MS) umożliwiliśmy selektywne, dokładne, ilościowe oznaczenie zawartości metabolitów: 25(OH)D2, 25(OH)D3, 3-epi-25(OH)D3 oraz 24,25(OH)2D3.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat badania poziomu witaminy D? 
Zadzwoń! Tel. 222 502 888

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 18:00. Koszt połączenia równy jest kosztowi połączenia lokalnego.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NASZYCH EKSPERTÓW NA CZACIE!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ocena: 6 , średnio 4,83 na 5)
Loading...

Jak pobrać próbkę do badania witaminy D

W Revitum sami wykonujemy rejestrację online 

Masz pytanie? Wyślij nam wiadomość przez formularz lub zadzwoń na numer telefonu Ogólnopolskiej Infolinii: tel 222 502 888

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania lub przedstawienia oferty. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, abyśmy mogli kontaktować się z Państwem w celu obsługi zapytania i przedstawienia oferty. Jeżeli nie chcą Państwo, abyśmy kontaktowali się w tym celu za pomocą e-maila lub telefonu, zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych gabinetów.*

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Revitum telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Revitum, w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Revitum, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.


Google Analytics Alternative