Kim jesteśmy?

Revitum Warszwa Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM  działa od 2008 roku na polskim rynku biomedycznym. Każdego dnia pomagamy wrócić do zdrowia i pełni sił witalnych wszystkim tym, którzy zdecydowali się walczyć o swoje dobre samopoczucie.

Korzystamy z najnowszej wiedzy specjalistów biomedycyny oraz diagnostów laboratoryjnych z wieloletnią praktyką. Nasz zespół pracuje nad Twoim powrotem do zdrowia. Od razu po wykonanym teście otrzymasz wynik wraz z pełnym opisem i zaleceniami.

Wysoka skuteczność naszych terapii jest dla nas priorytetem. Dzięki metodzie indywidualnego doboru suplementów oraz ściśle wyselekcjonowanym naturalnym preparatom, kuracje rekomendowane przez Revitum są bardzo skuteczne i proste. Nie spowodują żadnych ograniczeń w twoim dotychczasowym życiu. Taka kuracja to zdrowie na lata.

Do tej pory pomogliśmy już 160 tysiącom osób

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnej kadrze pomogliśmy już prawie 160 tysiącom osób, które chcą powrócić do zdrowia, odzyskać formę i dobre samopoczucie. Nieustannie rozwijamy się, aby poprawiać jakość usług i zapewnić naszym klientom jedyne w swoim rodzaju wsparcie w polepszeniu stanu zdrowia.

 

Nasz zespół

"Z miłości do natury i zdrowego stylu życia"

Firma Revitum jest stworzona z miłości do tego, co naturalne i zdrowe. Nasz zespół składa się z osób mających przekonanie, że naturalne preparaty i odpowiednia dieta uzupełniona dbałością o sprawność fizyczną stanowią podstawę do zachowania dobrego zdrowia i energii do końca życia.

Zapraszamy do REVITUM!

Maryla Biernacik-Bańkowska

Przeczytaj wywiad w "Gali": kliknij