Test Human Body Scanner

Human Body Scanner to urządzenie, które w oparciu o zasady fizyki kwantowej precyzyjnie wykrywa stopień nasilenia dysfunkcji poszczególnych organów.

W teście Human Body Scanner analizie zostają poddane istotne parametry zdrowia. Wykrywane są różne zaburzenia w organizmie oraz dokonywana jest ocena problemów na poziomie komórkowym. Skaner działa w technologii opartej na teorii medycyny kwantowej i pozwala na odczytywanie oraz analizowanie fal elektromagnetycznych, wysyłanych przez nasz organizm na poziomie rezonansu komórek różnych części ciała. Każdemu stanowi narządów i komórek ciała odpowiada określony typ fal elektromagnetycznych. Dzięki temu możliwa jest bardzo precyzyjna diagnoza. Badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne. W ciągu kilku minut dowiesz się jaka jest ogólna kondycja Twojego organizmu. Urządzenie generuje 30 szczegółowych raportów.

Co sprawdza test HBS?

  • Zdiagnozuje, czy cierpisz na niedobory żywieniowe (witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, koenzymy).
  • Ustali, czy Twój organizm ma prawidłowe PH – sprawdzi poziom zakwaszenia.
  • Ujawni ewentualną obecność toksyn, metali ciężkich i pasożytów.
  • Pokaże stan poszczególnych organów i układów (np. stan żołądka, jelit, wątroby, woreczka żółciowego, prostaty, mózgu, serca, płuc.)
  • Wykaże nieprawidłowości, które mogą leżeć u podstaw różnych dolegliwości. Pozwala to na działania zaradcze - zanim rozwinie się choroba.
  • Oceni Twój ogólny stan fizyczny.
  • Sprawdzi reakcję twojego organizmu na popularne alergeny.

 

Szeroka i cenna wiedza uzyskana podczas testu pozwala wprowadzić w życie działania mające na celu przywrócenie prawidłowych funkcji organów oraz równowagę fizjologiczną i uzupełnić niedobory w organizmie.

Test Human Body Scanner powinien być wykonywany 4 razy w roku w celach profilaktycznych, żeby kontrolować braki w organizmie oraz sprawdzać czy nie zaczyna rozwijać się w ciele jakaś choroba. Optymalnie byłoby wykonywać go tuż przed nastaniem nowej pory roku (szczególnie istotne jesienią i zimą), aby sprawdzić jak układ odpornościowy i cały organizm jest przygotowany do sezonu chorobowego. Uzupełnianie braków w witaminach i składnikach mineralnych pomoże ochronić nas przed panoszącymi się chorobami i przygotuje nas na zmianę warunków atmosferycznych nastających wraz z nową porą roku.

human body scanner

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ocena: 6 , średnio 5,00 na 5)
Loading...
Human Body Scanner

Masz pytanie?

Wyślij nam wiadomość przez formularz lub zadzwoń na numer telefonu Ogólnopolskiej Infolinii: tel 222 502 888Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania lub przedstawienia oferty. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, abyśmy mogli kontaktować się z Państwem w celu obsługi zapytania i przedstawienia oferty. Jeżeli nie chcą Państwo, abyśmy kontaktowali się w tym celu za pomocą e-maila lub telefonu, zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych gabinetów.*

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Revitum telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Revitum, w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Revitum, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.


Google Analytics Alternative