fbpx

Test Human Body Scanner

Human Body Scanner to urządzenie, które w oparciu o zasady fizyki kwantowej
precyzyjnie wykrywa stopień nasilenia dysfunkcji poszczególnych organów.

W teście Human Body Scanner analizie zostają poddane istotne parametry zdrowia. Wykrywane są różne zaburzenia w organizmie oraz dokonywana jest ocena problemów na poziomie komórkowym. Skaner działa w technologii opartej na teorii medycyny kwantowej i pozwala na odczytywanie oraz analizowanie fal elektromagnetycznych, wysyłanych przez nasz organizm na poziomie rezonansu komórek różnych części ciała (biorezonans magnetyczny). Każdemu stanowi narządów i komórek ciała odpowiada określony typ fal elektromagnetycznych. Dzięki temu możliwa jest bardzo precyzyjna diagnoza. Badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne. Dzięki Human Body Scanner w ciągu kilku minut dowiesz się jaka jest ogólna kondycja Twojego organizmu. Urządzenie generuje 30 szczegółowych raportów.

Co sprawdza test Human Body Scanner (HBS)?

  • Zdiagnozuje, czy cierpisz na niedobory żywieniowe (witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, koenzymy).
  • Ustali, czy Twój organizm ma prawidłowe PH – sprawdzi poziom zakwaszenia.
  • Ujawni ewentualną obecność toksyn, metali ciężkich i pasożytów.
  • Pokaże stan poszczególnych organów i układów (np. stan żołądka, jelit, wątroby, woreczka żółciowego, prostaty, mózgu, serca, płuc.)
  • Wykaże nieprawidłowości, które mogą leżeć u podstaw różnych dolegliwości. Pozwala to na działania zaradcze - zanim rozwinie się choroba.
  • Oceni Twój ogólny stan fizyczny.
  • Sprawdzi reakcję twojego organizmu na popularne alergeny.
Human Body Scanner

Rodzina po teście human body scanner Szeroka i cenna wiedza uzyskana podczas testu pozwala wprowadzić w życie działania mające na celu przywrócenie prawidłowych funkcji organów oraz równowagę fizjologiczną i uzupełnić niedobory w organizmie.

Test Human Body Scanner powinien być wykonywany 4 razy w roku w celach profilaktycznych, żeby kontrolować braki w organizmie oraz sprawdzać czy nie zaczyna rozwijać się w ciele jakaś choroba lub pasożyty. Optymalnie byłoby wykonywać go tuż przed nastaniem nowej pory roku (szczególnie istotne jesienią i zimą), aby sprawdzić jak układ odpornościowy i cały organizm jest przygotowany do sezonu chorobowego. Uzupełnianie braków w witaminach i składnikach mineralnych pomoże ochronić nas przed panoszącymi się chorobami i przygotuje nas na zmianę warunków atmosferycznych nastających wraz z nową porą roku.
Przychodząc na powtórny test Human Body Scanner (np. sprawdzający po zastosowaniu wskazań) mamy poprzednie wyniki i możemy dokonać dokładnego porównania. Dzięki temu wiadomo, co udało się zmienić.

Więcej o Kwantowym Biomagnetycznym Analizatorze Składu Ciała

Analizator (Kwantowy Rezonans Magnetyczny) łączy w sobie zaawansowane i innowacyjne technologie oraz projekty z dziedziny medycyny, bio-informatyki i elektrotechniki. Urządzenie działa w oparciu o różnicę w przepływie impulsów elektrycznych komórek, na zasadzie bio-impedancji. Odbiera słabe pole elektromagnetyczne ludzkich komórek. Badanie biorezonansem polega na odczycie fal wysyłanych przez komórki, tkanki oraz narządy i pozwala uzyskać szereg precyzyjnych danych, które pokazują odstępstwa od norm oraz wskazują, gdzie znajdować się mogą ich przyczyny. Częstotliwość fal elektromagnetycznych różni się w zależności od aktualnego stanu zdrowia, poziomu odżywiania komórkowego oraz stadium rozwoju choroby (jeśli jakaś jest). Urządzenie to zostało skonstruowane w oparciu o badania naukowe przeprowadzone na astronautach. Baza danych urządzenia została zatwierdzona wg ścisłej naukowej metody, w oparciu o badania klinicznych przypadków (ponad 800 000 sporządzonych klinicznie pomiarów).

certyfikat human body scanner

Masz pytanie?

Wyślij nam wiadomość przez formularz lub zadzwoń na numer telefonu Ogólnopolskiej Infolinii: tel 222 502 888. Konsultanci czekają na Twój telefon w godzinach 8:00 - 18:00.
Koszt połączenia równy jest kosztowi połączenia lokalnego.

Spytaj o test human body scanner

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ocena: 191 , średnio 3,74 na 5)
Loading...