fbpx

Test Human Body Scanner

Human Body Scanner to urządzenie, które w oparciu o zasady fizyki kwantowej
precyzyjnie wykrywa stopień nasilenia dysfunkcji poszczególnych organów.

W teście Human Body Scanner analizie zostają poddane istotne parametry zdrowia. Wykrywane są różne zaburzenia w organizmie oraz dokonywana jest ocena problemów na poziomie komórkowym. Skaner działa w technologii opartej na teorii medycyny kwantowej i pozwala na odczytywanie oraz analizowanie fal elektromagnetycznych, wysyłanych przez nasz organizm na poziomie rezonansu komórek różnych części ciała. Każdemu stanowi narządów i komórek ciała odpowiada określony typ fal elektromagnetycznych. Dzięki temu możliwa jest bardzo precyzyjna diagnoza. Badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne. Dzięki Human Body Scanner w ciągu kilku minut dowiesz się jaka jest ogólna kondycja Twojego organizmu. Urządzenie generuje 30 szczegółowych raportów.

Co sprawdza test HBS?

  • Zdiagnozuje, czy cierpisz na niedobory żywieniowe (witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, koenzymy).
  • Ustali, czy Twój organizm ma prawidłowe PH – sprawdzi poziom zakwaszenia.
  • Ujawni ewentualną obecność toksyn, metali ciężkich i pasożytów.
  • Pokaże stan poszczególnych organów i układów (np. stan żołądka, jelit, wątroby, woreczka żółciowego, prostaty, mózgu, serca, płuc.)
  • Wykaże nieprawidłowości, które mogą leżeć u podstaw różnych dolegliwości. Pozwala to na działania zaradcze - zanim rozwinie się choroba.
  • Oceni Twój ogólny stan fizyczny.
  • Sprawdzi reakcję twojego organizmu na popularne alergeny.
Human Body Scanner

Rodzina po teście human body scanner Szeroka i cenna wiedza uzyskana podczas testu pozwala wprowadzić w życie działania mające na celu przywrócenie prawidłowych funkcji organów oraz równowagę fizjologiczną i uzupełnić niedobory w organizmie.

Test Human Body Scanner powinien być wykonywany 4 razy w roku w celach profilaktycznych, żeby kontrolować braki w organizmie oraz sprawdzać czy nie zaczyna rozwijać się w ciele jakaś choroba. Optymalnie byłoby wykonywać go tuż przed nastaniem nowej pory roku (szczególnie istotne jesienią i zimą), aby sprawdzić jak układ odpornościowy i cały organizm jest przygotowany do sezonu chorobowego. Uzupełnianie braków w witaminach i składnikach mineralnych pomoże ochronić nas przed panoszącymi się chorobami i przygotuje nas na zmianę warunków atmosferycznych nastających wraz z nową porą roku.
Przychodząc na powtórny test Human Body Scanner (np. sprawdzający po zastosowaniu wskazań) mamy poprzednie wyniki i możemy dokonać dokładnego porównania. Dzięki temu wiadomo, co udało się zmienić.

Więcej o Kwantowym Biomagnetycznym Analizatorze Składu Ciała

Analizator łączy w sobie zaawansowane i innowacyjne technologie oraz projekty z dziedziny medycyny, bio-informatyki i elektrotechniki. Działa w oparciu o różnicę w przepływie impulsów elektrycznych komórek, na zasadzie bio-impedancji. Odbiera słabe pole elektromagnetyczne ludzkich komórek. Odczyt fal wysyłanych przez komórki, tkanki oraz narządy pozwala uzyskać szereg precyzyjnych danych, które pokazują odstępstwa od norm oraz wskazują, gdzie znajdować się mogą ich przyczyny. Częstotliwość fal elektromagnetycznych różni się w zależności od aktualnego stanu zdrowia, poziomu odżywiania komórkowego oraz stadium rozwoju choroby (jeśli jakaś jest). Urządzenie to zostało skonstruowane w oparciu o badania naukowe przeprowadzone na astronautach. Baza danych urządzenia została zatwierdzona wg ścisłej naukowej metody, w oparciu o badania klinicznych przypadków (ponad 800 000 sporządzonych klinicznie pomiarów).

certyfikat human body scanner

Masz pytanie?

Wyślij nam wiadomość przez formularz lub zadzwoń na numer telefonu Ogólnopolskiej Infolinii: tel 222 502 888. Konsultanci czekają na Twój telefon w godzinach 8:00 - 18:00.
Koszt połączenia równy jest kosztowi połączenia lokalnego.

Spytaj o test human body scanner

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ocena: 79 , średnio 3,90 na 5)
Loading...

Call Now Button