fbpx

Konsultacja dietetyczna

Chciałabyś cieszyć się wymarzoną sylwetką, ale jesteś już zmęczona ciągłymi dietami cud, które nie dały Ci żadnych rezultatów? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że aby skutecznie stracić na wadze, najpierw musisz zadbać o zdrowy organizm? My Ci w tym pomożemy.

Oczyszczanie organizmu (proces detoksykacji)

Podczas wizyty kompleksowo zbadany skład Twojego ciała (mięśnie, tłuszcz wiscelarny, tłuszcz zgromadzony pod brzuchem, BMI).

Uwzględniając otrzymane wyniki i przeprowadzając dogłębny wywiad, wspólnie ustalimy plan kuracji w oparciu o naturalne preparaty (wyciągi warzyw, owoców, ziół, minerałów, witamin) tak, aby zregenerować i przygotować Twój organizm do procesu odchudzania. Otrzymasz też indywidualne zalecenia żywieniowe.

Pamiętaj, że jeśli cierpisz na otłuszczoną wątrobę lub problemy trawienne, musimy wziąć to pod uwagę w planie Twojej diety, żeby proces odchudzania zakończył się sukcesem, a nie efektem jo-jo.

 

Profesjonalna dieta - konsultacje dietetyczne

Konsultacja dietetyczna - zdrowa dieta

Odchudzanie

Po 3-tygodniowym oczyszczaniu organizmu wracasz do naszego gabinetu i wspólnie sprawdzamy postępy i skuteczność zastosowanej kuracji. Już w tym momencie może się okazać, że część uporczywych dolegliwości (takich jak, np. męczące zaparcia, wzdęcia czy bóle żołądka) zniknęła. Czasami naturalne preparaty i zmiana nawyków żywieniowych pod okiem profesjonalisty potrafią zdziałać cuda!

Na tym etapie otrzymasz od nas naturalne suplementy wspomagające odchudzanie (bazujące także na wyciągach z warzyw, owoców, ziół, naturalnych minerałów) oraz opracowany specjalnie dla Ciebie plan żywienia.

 

Zdrowa dieta - konsultacje dietetyczne

dieta dobrana indywidualnie

Odżywianie komórkowe

Kiedy Twoja waga będzie już dla Ciebie satysfakcjonująca, wspólnie rozpoczniemy proces odżywiania komórkowego. Zadbamy o to, aby uzupełnić niedobory wszystkich pierwiastków i minerałów, żeby nie doszło w przyszłości do efektu jo-jo. Wykonujemy test niedoborów komórkowych by mieć pewność czego konkretnie Twój organizm potrzebuje - nie działamy w ciemno!

Pamiętaj, ten etap również jest bardzo ważny! Po odchudzaniu może brakować nam, np. folianów żelaza, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Często dzieje się też tak, że z tkanki tłuszczowej uwalniają się, np. metale ciężkie i inne substancje, które osłabiają nasze zdrowie.

To również powrót do normalnej diety pod okiem profesjonalisty.

Zaufaj ekspertom, osiągnij długotrwały efekt w odchudzaniu. Zregeneruj swój organizm i ciesz się świetnym samopoczuciem! Już dziś zaufaj innowacyjnym osiągnięciom biotechnologii i poradom najlepszych ekspertów w odchudzaniu!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ocena: 8 , średnio 4,88 na 5)
Loading...

 

Sprawdź, na czym polega innowacyjne, trzyetapowe odchudzanie w Revitum!

Odchudzanie Revitum - konsultacja dietetyczna

Masz pytanie?

Wyślij nam wiadomość przez formularz lub zadzwoń na numer telefonu Ogólnopolskiej Infolinii: tel 222 502 888. Konsultanci czekają na Twój telefon w godzinach 8:00 - 18:00.
Koszt połączenia równy jest kosztowi połączenia lokalnego.

Spytaj o konsultacje dietetyczne