Konsultacja dietetyczna

Chciałbyś cieszyć się wymarzoną sylwetką, ale jesteś już zmęczony ciągłymi dietami cud, które nie dały Ci żadnych rezultatów? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że aby skutecznie stracić na wadze, najpierw musisz zadbać o zdrowy organizm? My Ci w tym pomożemy.

Sprawdź, na czym polega innowacyjne odchudzanie w Revitum!

Składa się ono z trzech etapów:

Odchudzanie Revitum - konsultacja dietetyczna

Oczyszczanie organizmu (proces detoksykacji)

Podczas wizyty kompleksowo zbadany skład Twojego ciała (mięśnie, tłuszcz wiscelarny, tłuszcz zgromadzony pod brzuchem, BMI).

Uwzględniając otrzymane wyniki i przeprowadzając dogłębny wywiad, wspólnie ustalimy plan kuracji w oparciu o naturalne preparaty (wyciągi warzyw, owoców, ziół, minerałów, witamin) tak, aby zregenerować i przygotować Twój organizm do procesu odchudzania. Otrzymasz też indywidualne zalecenia żywieniowe.

Pamiętaj, że jeśli cierpisz na otłuszczoną wątrobę lub problemy trawienne, musimy wziąć to pod uwagę w planie Twojej diety, żeby proces odchudzania zakończył się sukcesem, a nie efektem jo-jo.

 

Profesjonalna dieta - konsultacje dietetyczne

Konsultacja dietetyczna - zdrowa dieta

Odchudzanie

Po 3-tygodniowym oczyszczaniu organizmu wracasz do naszego gabinetu i wspólnie sprawdzamy postępy i skuteczność zastosowanej kuracji. Już w tym momencie może się okazać, że część uporczywych dolegliwości (takich jak, np. męczące zaparcia, wzdęcia czy bóle żołądka) zniknęła. Czasami naturalne preparaty i zmiana nawyków żywieniowych pod okiem profesjonalisty potrafią zdziałać cuda!

Na tym etapie otrzymasz od nas naturalne suplementy wspomagające odchudzanie (bazujące także na wyciągach z warzyw, owoców, ziół, naturalnych minerałów) oraz opracowany specjalnie dla Ciebie plan żywienia.

 

Zdrowa dieta - konsultacje dietetyczne

dieta dobrana indywidualnie

Odżywianie komórkowe

Kiedy Twoja waga będzie już dla Ciebie satysfakcjonująca, wspólnie rozpoczniemy proces odżywiania komórkowego. Zadbamy o to, aby uzupełnić niedobory wszystkich pierwiastków i minerałów, żeby nie doszło w przyszłości do efektu jo-jo. Wykonujemy test niedoborów komórkowych by mieć pewność czego konkretnie Twój organizm potrzebuje - nie działamy w ciemno!

Pamiętaj, ten etap również jest bardzo ważny! Po odchudzaniu może brakować nam, np. folianów żelaza, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Często dzieje się też tak, że z tkanki tłuszczowej uwalniają się, np. metale ciężkie i inne substancje, które osłabiają nasze zdrowie.

To również powrót do normalnej diety pod okiem profesjonalisty.

Zaufaj ekspertom, osiągnij długotrwały efekt w odchudzaniu. Zregeneruj swój organizm i ciesz się świetnym samopoczuciem! Już dziś zaufaj innowacyjnym osiągnięciom biotechnologii i poradom najlepszych ekspertów w odchudzaniu!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ocena: 5 , średnio 5,00 na 5)
Loading...

 

Masz pytanie? Wyślij nam wiadomość przez formularz lub zadzwoń na numer telefonu Ogólnopolskiej Infolinii: tel 222 502 888

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania lub przedstawienia oferty. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, abyśmy mogli kontaktować się z Państwem w celu obsługi zapytania i przedstawienia oferty. Jeżeli nie chcą Państwo, abyśmy kontaktowali się w tym celu za pomocą e-maila lub telefonu, zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych gabinetów.*

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Revitum telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Revitum, w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Revitum, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.


Google Analytics Alternative