Opinie naszych Klientów

Gdy męczą nas dolegliwości, w pierwszej chwili koncentrujemy się jedynie na eliminowaniu objawów. Walczymy z bólem, złym samopoczuciem, zmęczeniem.

Aby dolegliwości nie wracały i nie stawały się coraz silniejsze należy wykryć i usunąć ich przyczyny.

Jedną z najdokładniejszych i najszybszych metod diagnozujących przyczyny dolegliwości i chorób jest Test Obciążeń, czyli metoda uznawana za najlepszy nieinwazyjny sposób diagnostyki na świecie. Tylko w Europie testy obciążeń stosuje ponad 30.000 lekarzy.

Poznaj opinie i historie naszych Klientów: 

Nasze usługi poleca m. in. Katarzyna Dowbor oraz wielu innych zadowolonych klientów.

revitum w tv warszawa

Od najmłodszych lat miałem kłopoty z cerą, ciągły trądzik i wypryski. Od dziecka byłem słaby i zawsze chorowałem. Leczono mnie ciągle antybiotykami, po których czułem się fatalnie i byłem zawsze osłabiony i ciągle zmęczony. Ostatnio podobne zmiany na skórze zauważyłem też u swoich dzieci. Dlatego postanowiłem działać! Na badanie przyjechałem z dziećmi i żoną.

Badanie w Revitum wykazało, że ja i moja rodzina w tym dzieci 3 i 7 lat mamy pasożyty, a ja dodatkowo toksyny i grzybicę. Stosujemy kurację z całą rodziną, mam szansę w końcu usunąć przyczynę swoich dolegliwości i cieszę się, że moja rodzina a szczególnie dzieci nie przejdą tej gehenny co ja.
Zrozumieliśmy jak prawidłowo powinien funkcjonować organizm i jak jesteśmy narażani przez dzisiejszą cywilizację na toksyny, które wyrządzają nam tyle szkód. To wspaniałe, że udało nam się dotrzeć do takiego źródła i specjalistów mających taką wiedzę i takie możliwości diagnostyczne. Widocznie musiałem to wszystko przejść sam aby zainteresować się poszukiwaniem innego wsparcia w swoim zdrowiu. Jestem bogatszy o tą wiedzę i będę stosował się do zaleceń bo już wszyscy zaczynamy czuć tego efekty…”

Krzysztof z Łodzi


„…Już jako dziecko byłam chorowita. Ciągłe infekcje i zmęczenie. Lekarze często przepisywali mi antybiotyki, które oczywiście leczyły infekcje, ale czułam się po nich fatalnie. W wieku dojrzewania zaczęły się u mnie problemy z grzybicą. Ciągłe nawroty grzybicy w różnych częściach ciała i nieskuteczność stosowanych metod doprowadzały mnie do rozpaczy. Od początku podejrzewałam, że problem tkwi zupełnie gdzie indziej, szukałam sama różnych publikacji, ale miałam tylko większy mętlik w głowie.

Mój organizm mimo młodego wieku po prostu ledwo funkcjonował, a ja byłam ciągle zmęczona, przewrażliwiona i po prostu bezradna. Wreszcie trafiłam na Revitum. Od razu poczułam, że to jest to. Wyjaśnienie, że grzybica bierze się ze złego funkcjonowania jelit było dla mnie objawieniem. Nawet jako laik zrozumiałam wagę oczyszczenia i uszczelnienia jelit oraz ogrom zniszczeń jakie dokonuje grzybica w moim organizmie. Zastosowana kuracja przyniosła nadspodziewane rezultaty. Grzybica nie tylko zniknęła, ale odczułam wyraźną poprawę w innych dolegliwościach: zniknęły bóle zatok i ciągłe migreny, bolesne miesiączki oraz dokuczający mi brak koncentracji. Teraz rozumiem, że to również były objawy zaawansowanej grzybicy. Najważniejsze, że zrozumiałam przyczynę moich dolegliwości i teraz wiem jak się bronić przed grzybicą. Cieszę się, że są takie gabinety jak Revitum…”
Jadwiga z Bydgoszczy


„Mój zeszły rok był okropny! Ciągle czułam się zmęczona i osłabiona. Nawet w weekendy nie mogłam dojść do siebie. Wydawało mi się, że to wina przeprowadzki do dużego miasta i nowej pracy. Wiadomo, początki bywają trudne. Z czasem jednak objawy nie ustępowały. Czułam się coraz gorzej. W ogóle nie miałam energii do życia! Lekarze przypisywali mi różne leki: na depresję, na stres a nawet radzili zmienić dietę. Nic z tego nie okazało się być prawdą! Po lekach wcale nie czułam się lepiej.

Zaczęłam szukać innych metod na wyleczenie. W internecie znalazłam Revitum. Chwalili się, że znajdują przyczyny złego samopoczucia i że pomogli już 4000 klientom. Postanowiłam spróbować. Poszłam na Test, który od razu wskazał, że mam anemię. Nie wierzyłem, że tak szybko mogą ocenić co mi jest ale przepisana kuracja rzeczywiście pomogła. Objawy w całości ustąpiły. Niesamowite! Na test wysłałam już kilku znajomych. Im także pomógł.”
Elżbieta z Gorzowa

Dlaczego warto udać się na Test Obciążeń do Revitum?

Lecząc tylko objawy, nie możemy mieć pewności, że eliminujemy ich źródło. Dobrym przykładem są bóle głowy.Szybko pomaga tabletka przeciwbólowa. A przyczyny mogą być różne i pochodzić z wielu źródeł: zmęczenie, infekcja wirusowa, migrena czy ból zębów. Eliminowanie samego bólu nie oznacza, że pozbywamy się jego przyczyn.

 

Jeżeli chcesz wreszcie pozbyć się swojej dolegliwości - zacznij najpierw od poznania jej przyczyn. Odpowiednia diagnoza to pierwszy krok do zdrowia.

Umów się na Test Obciążeń Organizmu już dziś. 
Zadzwoń na numer telefonu Ogólnopolskiej Infolinii Revitum:

tel. 222 502 888