Testy niedoborów komórkowych

Komórka potrzebuje wszystkich składników odżywczych, aby dobrze funkcjonować. Dr Raymond Francis twierdzi, że istnieje tylko jedna przyczyna chorób - niewydolność komórkowa.

Czy wiesz, że:

  • 71 proc. Polaków zażywa leki (według raportu GUS)?
  • 25 proc. osób ma niedobory witamin z grupy B, a 40–50 proc. z grupy C i E (badania przeprowadzone przez Instytut Żywności i Żywienia)?
  • to, co spożywasz, ma wpływ na większość procesów, które zachodzą w Twoim organizmie?

Niewydolność komórkowa to schorzenie, od którego zaczynają się wszystkie dolegliwości. W konsekwencji powoduje ona tysiące innych, pobocznych chorób. Niewydolność komórkowa spowodowana jest niewystarczającą ilością składników odżywczych (białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy, sole mineralne) oraz nadmiarem toksyn (źródła zatrucia organizmu). Niekorzystnym zmianom można zapobiegać, dokonując właściwych wyborów na wielu płaszczyznach życia.

Niedobory komórkowe mogą mieć wiele symptomów i wpływać niemal na każdy organ.Do najbardziej charakterystycznych objawów niedoborów zalicza się m.in.:

 

Test niedoborów komórkowych pomoże wykryć między innymi braki:

  • witamin,
  • minerałów,
  • pierwiastków,
  • śladowych enzymów kolagenu w poszczególnych narządach,
  • aminokwasów,
  • koenzymów.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ocena: 6 , średnio 5,00 na 5)
Loading...

Masz pytanie? Wyślij nam wiadomość przez formularz lub zadzwoń na numer telefonu Ogólnopolskiej Infolinii: tel 222 502 888

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania lub przedstawienia oferty. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, abyśmy mogli kontaktować się z Państwem w celu obsługi zapytania i przedstawienia oferty. Jeżeli nie chcą Państwo, abyśmy kontaktowali się w tym celu za pomocą e-maila lub telefonu, zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych gabinetów.*

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Revitum telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Revitum, w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Revitum, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.


Google Analytics Alternative