Infolinia ogólnopolska:

222 502 888

Dołącz do nas:

Zamów kontakt

Obciążenia oganizmu

Fakty i mity na temat grzybicy

Zadbaj o zdrowie dziecka

Jesteś ciągle zmęczony?
Masz nawracające problemy zdrowotne?

Test obciążeń organizmu

 

Czy wiesz, że choroby nie biorą się znikąd? Czy zdajesz sobie sprawę, że każda choroba ma swoją przyczynę? Określając przyczynę choroby i stosując najlepsze, naturalne preparaty dostępne w Revitum, wspomożesz organizm w walce z chorobą.

Test obciążeń organizmu to znana i doceniana metoda diagnostyki stworzona przez dr. Volla, stosowana w całej Europie przez ponad 30 tys. specjalistów. Wykonanie testu obciążeń jest całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne. Do tej pory w Polsce pomogliśmy 36 000 osobom w usunięciu ich chorób i powrocie do zdrowia.

Dlaczego warto wykonać test?

Test obciążeń organizmu diagnozuje organizm oraz ułatwia dobór najlepszych, naturalnych preparatów dla Ciebie dostępnych w Revitum. Stosując naturalne preparaty, masz szansę na regenerację i szybszy powrót do zdrowia. Odżywienie komórek Twojego organizmu jest kluczem do witalności!

Wykonanie testu obciążeń organizmu umożliwia:

  • Ułożenie kuracji złożonej z najlepszych preparatów naturalnych dostępnych w Revitum dla osób z otyłością, wypadającymi włosami, problemami jelitowo-żołądkowymi, problemami skórnymi, zmęczeniem, depresją i innymi dolegliwościami.
  • Sprawdzenie organów i układów w organizmie. Wykrycie ukrytego zatrucia organizmu, np. pasożytami, toksynami, drobnoustrojami lub szkodliwymi czynnikami środowiska oraz dobranie naturalnych preparatów. Ich receptury oparte są na składnikach regenerujących organizm, minerałach, składnikach roślinnych, olejach, bakteriach probiotycznych itd.
  • Pomoc w ustaleniu przyczyny dolegliwości organizmu za pomocą bezbolesnej i bezinwazyjnej metody.
TEST OBCIĄŻEŃ SKŁADA SIĘ Z TRZECH CZĘŚCI:

Część I
Specjalista sprawdza stan funkcjonowania Twoich organów oraz układów organizmu.

Część II
Specjalista informuje, jakie obciążenia zalegają w Twoim organizmie. Do głównych obciążeń można zaliczyć: grzyby, toksyny, metale ciężkie, pasożyty, zaburzenia metabolizmu glutenu, wirusy, niedobory witamin i minerałów itd.

Część III
Specjalista układa dla Ciebie kurację, aby Twój organizm mógł zacząć się regenerować i wrócić do zdrowia.

 Zdj. pixabay.com

Co dalej?
W trakcie Testu nie tylko dowiesz się w jaki sposób można usunąć obciążenie, lecz także dostaniesz plan indywidualnej kuracji w oparciu o innowacyjne naturalne preparaty. Nasz specjalista zadba o to, aby Twój organizm dostał to, co najlepsze oraz przekaże rzetelną wiedzę o tym, jak dbać o zdrowie. Zaprojektowana kuracja będzie połączeniem najnowszych technologii produkcyjnych oraz wiedzy w zakresie fitoterapii, odżywiania komórkowego czy suplementacji organizmu.

Test obciążeń

Konsultacja dietetyczna

Mikroskopowy test kropli krwi

Chcesz umówić się do specjalisty Revitum?

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się