Infolinia ogólnopolska:

222 502 888; 730 224 467

Dołącz do nas:

Zamów kontakt

Konsultacja dietetyczna

Chciałbyś cieszyć się wymarzoną sylwetką, ale jesteś już zmęczony ciągłymi dietami cud, które nie dały Ci żadnych rezultatów? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że aby skutecznie stracić na wadze, najpierw musisz zadbać o zdrowy organizm? My Ci w tym pomożemy. 

Sprawdź, na czym polega innowacyjne odchudzanie w Revitum!

 

Składa się ono z trzech etapów:Oczyszczanie organizmu (proces detoksykacji)

Podczas wizyty kompleksowo zbadany skład Twojego ciała (mięśnie, tłuszcz wiscelarny, tłuszcz zgromadzony pod brzuchem, BMI).

Uwzględniając otrzymane wyniki i przeprowadzając dogłębny wywiad, wspólnie ustalimy plan kuracji w oparciu o naturalne preparaty (wyciągi warzyw, owoców, ziół, minerałów, witamin) tak, aby zregenerować i przygotować Twój organizm do procesu odchudzania. Otrzymasz też indywidualne zalecenia żywieniowe.

Pamiętaj, że jeśli cierpisz na otłuszczoną wątrobę lub problemy trawienne, musimy wziąć to pod uwagę w planie Twojej diety, żeby proces odchudzania zakończył się sukcesem, a nie efektem jo-jo.

 

Zdj. pixabay.com

Odchudzanie

Po 3-tygodniowym oczyszczaniu organizmu wracasz do naszego gabinetu i wspólnie sprawdzamy postępy i skuteczność zastosowanej kuracji. Już w tym momencie może się okazać, że część uporczywych dolegliwości (takich jak, np. męczące zaparcia, wzdęcia czy bóle żołądka) zniknęła. Czasami naturalne preparaty i zmiana nawyków żywieniowych pod okiem profesjonalisty potrafią zdziałać cuda!

Na tym etapie otrzymasz od nas naturalne suplementy wspomagające odchudzanie (bazujące także na wyciągach z warzyw, owoców, ziół, naturalnych minerałów) oraz opracowany specjalnie dla Ciebie plan żywienia.

Zdj. pixabay.com

Odżywianie komórkowe

Kiedy Twoja waga będzie już dla Ciebie satysfakcjonująca, wspólnie rozpoczniemy proces odżywiania komórkowego. Zadbamy o to, aby uzupełnić niedobory wszystkich pierwiastków i minerałów, żeby nie doszło w przyszłości do efektu jo-jo.

Pamiętaj, ten etap również jest bardzo ważny! Po odchudzaniu może brakować nam, np. folianów żelaza, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Często dzieje się też tak, że z tkanki tłuszczowej uwalniają się, np. metale ciężkie i inne substancje, które osłabiają nasze zdrowie.

To również powrót do normalnej diety pod okiem profesjonalisty.

Zdj. pixabay.com

Zaufaj ekspertom, osiągnij długotrwały efekt w odchudzaniu. Zregeneruj swój organizm i ciesz się świetnym samopoczuciem! Już dziś zaufaj innowacyjnym osiągnięciom biotechnologii i poradom najlepszych ekspertów w odchudzaniu!

Test obciążeń

Aktualne promocje

Chcesz umówić się do specjalisty Revitum?

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się