Infolinia ogólnopolska:

222 502 888; 730 224 467

Dołącz do nas:

Zamów kontakt

Badanie poziomu witaminy D

Większość z nas nie zdaje sobie sprawy jak niedobór witaminy D wpływa na nasze ciało. Przede wszystkim jej rola polega na utrzymywaniu prawidłowego stężenia wapnia we krwi, a tym samym odpowiedniej struktury kośćca. Poza układem kostnym wpływa także na układy: nerwowy, mięśniowy, immunologiczny, krążenia czy rozrodczy.

Należy wiedzieć że termin „witamina D” nie jest jednoznaczny. Można wyróżnić wiele jej rodzajów z czego każda ma inne działanie, a niewłaściwy poziom jego stężenia może wynikać z odmiennych przyczyn. Dlatego ważna jest adekwatna ocena ich zawartości.

By sprostać najnowszym trendom medycyny spersonalizowanej , firma Cambridge Diagnostics stworzyła zestaw do samodzielnego poboru krwi w postaci suchej kropli. Metoda ze względu na małą inwazyjność sprawdza się także u małych dzieci i noworodków. Dokładny wynik jest dostarczany do klienta w ciągu kilku dni w postaci cyfrowej.

Dzięki zastosowaniu metody referencyjnej (LC-MS/MS) umożliwiliśmy selektywne, dokładne, ilościowe oznaczenie zawartości metabolitów: 25(OH)D2, 25(OH)D3, 3-epi-25(OH)D3 oraz 24,25(OH)2D3.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat badania poziomu witaminy D? 

Zadzwoń! Tel. 222 502 888

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 18:00. Koszt połączenia równy jest kosztowi połączenia lokalnego.

Masz pytania? Napisz do naszych ekspertów na czacie!

Test obciążeń

Aktualne promocje

Chcesz umówić się do specjalisty Revitum?

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się