Infolinia ogólnopolska:

222 502 888; 730 224 467

Dołącz do nas:

Zamów kontakt

Nasi specjaliści

Dobór naturalnych produktów wspomagających prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu nie jest prosty. Dlatego zawsze warto w tej sprawie zaufać profesjonalistom, ekspertom w tej dziedzinie.

Nasi specjaliści to najlepsi eksperci z zakresu medycyny naturalnej, pracują u nas z pasji i miłości do tego, co stworzyła natura. Nieustannie biorą udział w szkoleniach i konferencjach.

Wybiorą dla Ciebie to, co najlepsze z zakresu produktów naturalnych, aby pomoc zregenerować Twój organizm. Zadbają też o najmniejsze drobiazgi oraz udzielą Ci rzetelnej informacji, jak zadbać o swój stan zdrowia w zakresie żywienia.

 

  Iwona Bukowska

                                   Iwona Bukowska                                         

  Dietetyczka i międzynarodowo certyfikowany nauczyciel jogi klasycznej i leczniczej.                        

 Ewa Jastrzębska

                  Ewa Jastrzębska           

Dietoterapeuta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w kierunku Zioła w profilaktyce i terapii. Doktor nauk przyrodniczych.

 

 

Mariola Szlęzak

Mariola Szlęzak

Dietoterapeuta i certyfikowany doradca dietetyczny, dyplomowana pielęgniarka.  Od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalnym układaniem suplementacji w różnych dolegliwościach i schorzeniach. Popularyzatorka wiedzy o zdrowym odżywianiu i zbilansowanej diecie.

 

 

Magdalena Wielopolska

Magdalena Wielopolska

Doradca dietetyczny z wieloletnim doświadczeniem w żywieniu i suplementacji. Specjalizuje się we wspomaganiu organizmu w zwalczaniu chorób i powrocie do zdrowia w zgodzie z naturą oraz psychodietetyce.

 

Test obciążeń

Aktualne promocje

Chcesz umówić się do specjalisty Revitum?

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się