Infolinia ogólnopolska:

222 502 888; 730 224 467

Dołącz do nas:

Zamów kontakt

FAQ

FAQ

W jaki sposób mogę się zapisać na wizytę?

Na wizytę można zapisać się dzwoniąc na infolinię Revitum pod numerem (222 502 888). Nasi konsultanci zapiszą Państwa na najbardziej dogodny termin. Po zapisie otrzymają Państwo dane ze wszystkimi niezbędnymi informacjami.

Czy powinienem w jakiś sposób przygotować się do wizyty?

Testy przeprowadzane w Revitum nie wymagają żadnych uprzednich przygotowań. Bezpośrednio przed wykonaniem niektórych Testów specjalista może poprosić Państwa o zdjęcie metalowych przedmiotów np. biżuterii.

Jak długo trwa badanie?

Badanie trwa ok. 30 – 45 minut.

Jak długo ważne są przeprowadzone testy?

Testy przeprowadzone w Revitum ważne są miesiąc, dlatego tylko do końca tego okresu można wykupić zalecane preparaty naturalne. Nasz organizm stale się zmienia w zależności od np. od diety, trybu życia czy też środowiska naturalnego, dlatego ważne jest, aby wyniki badań były aktualne.

Dlaczego powinienem wybrać produkty marki Revitum?

Produkty Revitum zawierają skoncentrowane, w stu procentach naturalne składniki. Dzięki unikatowej formule sprzedawane przez nas naturalne preparaty i koktajle są znacznie bardziej skuteczne, i bezpieczne od podobnych artykułów sprzedawanych np. w supermarketach czy też przez internet.

Czy produkty naturalne marki Revitum mogę kupić bezpośrednio u specjalisty?

Bezpośrednio po przeprowadzeniu testów istnieje możliwość zamówienia produktów u specjalisty. Zostaną one wówczas przysłane do Państwa w ciągu najbliższych dni.

Jakie znaczenie mają kolejne wizyty?

Oczyszczenie i uzdrowienie organizmu to proces czasochłonny. Nie zawsze da się zniwelować skutki wieloletnich zaniedbań w ciągu jednej wizyty. Podczas kolejnego spotkania ze specjalistą przeprowadzony wcześniej test zostanie powtórzony, dzięki czemu będą mieli Państwo okazję przekonać się, w jakim stopniu przepisana wcześniej terapia przybliżyła Państwa do pełnego zdrowia. Powtórne badanie pozwoli również określić, jakie jeszcze wskaźniki wymagają wyregulowania za pomocą odpowiedniej diety i suplementacji.

Kim są specjaliści Revitum?

Nasz zespół to specjaliści z zakresu biomedycyny, medycyny ekologicznej, a także żywienia i dietetyki. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu wskażą Państwu drogę do poprawy zdrowia i samopoczucia.

Dlaczego warto wybrać Revitum?

Revitum jest działającym od 2008 roku centrum biomedycznym. Podczas naszej działalności pomogliśmy tysiącom pacjentów wrócić do zdrowia. Zalecane przez nas terapie są proste, trwałe i skuteczne.

Test obciążeń

Aktualne promocje

Chcesz umówić się do specjalisty Revitum?

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się