Infolinia ogólnopolska:

222 502 888; 730 224 467

Dołącz do nas:

Zamów kontakt

Badanie witaminy D

Większość z nas nie zdaje sobie sprawy jak niedobór witaminy D wpływa na nasze ciało. Przede wszystkim jej rola polega na utrzymywaniu prawidłowego stężenia wapnia we krwi, a tym samym odpowiedniej struktury kośćca. Poza układem kostnym wpływa także na układy: nerwowy, mięśniowy, immunologiczny, krążenia czy rozrodczy.

Należy wiedzieć że termin „witamina D” nie jest jednoznaczny. Można wyróżnić wiele jej rodzajów z czego każda ma inne działanie, a niewłaściwy poziom jego stężenia może wynikać z odmiennych przyczyn. Dlatego ważna jest adekwatna ocena ich zawartości.

By sprostać najnowszym trendom medycyny spersonalizowanej , firma Cambridge Diagnostics stworzyła zestaw do samodzielnego poboru krwi w postaci suchej kropli. Metoda ze względu na małą inwazyjność sprawdza się także u małych dzieci i noworodków. Dokładny wynik jest dostarczany do klienta w ciągu kilku dni w postaci cyfrowej.

Dzięki zastosowaniu metody referencyjnej (LC-MS/MS) umożliwiliśmy selektywne, dokładne, ilościowe oznaczenie zawartości metabolitów: 25(OH)D2, 25(OH)D3, 3-epi-25(OH)D3 oraz 24,25(OH)2D3.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat badania witaminy D? 

Zadzwoń! Tel. 222 502 888

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 18:00. Koszt połączenia równy jest kosztowi połączenia lokalnego.

Masz pytania? Napisz do nas.

Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych przez Revitum, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z dn. 29.08.1997r.)

Test obciążeń

Aktualne promocje

Chcesz umówić się do specjalisty Revitum?

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się