Infolinia ogólnopolska:

222 502 888; 730 224 467

Dołącz do nas:

Zamów kontakt

Analiza Organizmu QUANTEC

 

Quantec jest obecnie najnowocześniejszym urządzeniem i ma największe doświadczenie w zastosowaniu diod z białym szumem.

 

 

 

 

Quantec jest obecnie najnowocześniejszym urządzeniem i ma największe doświadczenie w zastosowaniu diod z białym szumem. Diody interagują ze świadomością - to interfejs między różnymi przejawami świadomości a komputerem. Jest to elektryczna komunikacja między komórkami (opisywana jest m.in. przez Ks. Prof. Włodzimierza Sedlaka) i nie podlega kwestionowaniu przez biofizyków - została zaakceptowana i szerzej wykorzystywana.

Quantec rozpoznaje ewentualne zagrożenia, zaburzenia rozwojowe, podstawy schorzeń często o tzw. nieznanym tle. Rozpoznaje co leży u podłoża danej dolegliwości. Następuje samooczyszczanie organizmu wspomagane i sterowane poprzez urzadzenie Quantec oraz przy pomocy preparatów ziołowych. Jest to język fotonów bliźniaczych - jednego na zdjęciu obiektu, drugiego w obiekcie fotografowanym. Niezależnie od odległości mają ze sobą silną więź umożliwiającą przepływ informacji z wielu dziedzin. Z tych danych podczas skanowania zdjęcia wybierane są teksty przetwarzane w częstotliwości, najważniejsze w tym momencie dla osoby skanowanej. Działa zarówno na poziomie psychicznym jak i poziomie ciała fizycznego. To odwracanie procesów degeneracji organizmu, odżywianie komórkowe. Program naprawczy działa na poziomie obciążeń DNA, chromosomów  i ch wpływu na obecne zaburzenia. Quantec zbudowany jest tak aby sterował systemem biologicznym. Jego twórcą jest Peter von Buengner.

Każda dolegliwość ma typową dla siebie przyczynę. Ta z kolei manifestuje się na ciele. Quantec rozpoznaje zależności między zaburzeniem a symptomem. Po analizie urządzenie to wyszukuje przy pomocy diody z białym szumem najlepszą propozycję terapii i wysyła program naprawczy. Zmniejsza uczucie zmęczenia, nerwowość, pojawia się więcej energii. Następują zmiany na polu zawodowym, płaszczyźnie socjalnej i psychicznej. Quantec to przewodnik życiowych zmian, to nowa nadzieja. Każdy ma w sobie obciążenia, które uaktywniają się w momencie osłabienia odporności i wpływów emocjonalnych. Tylko eliminacja obciążeń genetycznych, wrodzonych bądź nabytych pozwala na powrót organizmu do równowagi.

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Analizie Organizmu urządzeniem QUANTEC? Zadzwoń do nas!
Nasi konsultanci z chęcią pomogą Ci rozwiać wszelkie wątpliwości, doradzą i otoczą opieką.

Numer telefonu na Ogólnopolską Infolinię to: 222 502 888


 

 

 

 


 

 

Test obciążeń

Aktualne promocje

Chcesz umówić się do specjalisty Revitum?

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się