Infolinia ogólnopolska:

222 502 888; 730 224 467

Dołącz do nas:

Zamów kontakt

Podpisanie umowy z Medico Life LLC

Zarząd Revitum S.A. informuje iż 30 czerwca 2014 r. podpisana została umowa o współpracy z Medico Life LLC z siedzibą w Delaware, USA dotyczącą dystrybucji produktów Emitenta w systemie sprzedaży bezpośredniej.

Medico Life LLC jest amerykańską firmą specjalizującą się w organizacji struktur sprzedaży detalicznej poprzez dystrybucję programów rabatowych na badania i usługi z zakresu profilaktyki zdrowia w renomowanych sieciach ogólnopolskich.

Współpraca z Medico Life LLC dotyczyć będzie utworzenia detalicznej sieci sprzedaży bezpośredniej poprzez dystrybucję programów rabatowych Revitum wśród odbiorów indywidualnych na terenie całej Polski.
Analizy i badania rynkowe Spółki przeprowadzone wraz z Medico Life LLC wykazały potencjał rynku na programy rabatowe z zakresu profesjonalnych usług profilaktyki zdrowia na 500 tys. odbiorców indywidualnych co zdaniem Zarządu Emitenta spowoduje dostęp do dużo większej ilości klientów z nowego kanału dystrybucji.
Niezależnie Revitum zaoferuje odpłatny dostęp do programów i pakietów Medico Life dla 50 tys. swoich klientów jako nową ofertę dla istniejącej bazy klientów co wygeneruje dodatkowe przychody dla Emitenta.

Podstawa prawna:

§3 ust. 2 pkt. 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.

Test obciążeń

Aktualne promocje

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się